Ilusate naiste jõulueelne glämmilaat

Jõulukuu esimesel pühapäeval, 2. detsembril kogunesid pealinna parimad kaunitarid vanalinna Pikale tänavale, Pikk 40 Ilusalongi, et tähistada esimest advendipüha üheskoos heategevusliku ostu- ja ilupäevaga Tallinna Laste Turvakeskuse laste heaks.

Kanal 11 naistesaatest “Minu imeline elu” tuntud Iris Tomson korraldas koostöös ilusalongiga Pikk 40 Ilusalong jõulueelse miniglamuurilaada, mille raames toetatakse Tallinna Laste Turvakeskuse lapsi, kellega Iris ise juba alates kevadest tegeleb.

Mõnusast ostu- ilu- ja klatšipeost osa saamas käinud kaunitare kostitati kihiseva vahuveini ja maistvate suupistetega, ilusalongi juuksurid keerasid soovijatele lokke ja punusid patse, meikar Merlin Nigul pakkus brändi Jane Iredale tasuta meigikonsultatsioone. Naiste mõnusa meeleolu hoidis veelgi tšillimana DJ Sonic.

MTÜ Istitutio PAN-EURASIA juhatuse liige Iris Tomsoni eestvõttel oli Pikk 40 Ilusalongis toimuval traditsioonilisel glamuurilaadal sel aastal tähtis koht heategevusel ja naised said üheskoos panustada Tallinna Laste Turvakeskuse laste kingikoti sisusse, seda nii kaasavõetud jõulukingitustega kui laadal šoppamisega. Lisaks naiste endi müüki toodud aksessuaaridele, riietele ning jalanõudele, oli miniglamuurilaadal võimalik osta ka turvakeskuse laste meisterdatud puidust ja tekstiilist käsitööd, mis osustus vägagi nõutud kaubaks!