Informatsioon teenusest

Print pagePDF pageEmail page

Institutio Arendia internetipood on mugav ja turvaline ostukoht, kus saab tellida teenuste eest ja sellega ennast teenuste tarbijana ka registreerida.
Institutio Arendia areneb pidevalt, meie eesmärgiks on võimalikult mugav ja funktsionaalne teenuste teavitus ja registreerimise keskkond koos võimalusega saada arve oma e-kirja postkasti, mis peab oma parimaid võimalusi ära kasutades näitama, et internetipood on selgelt eripäraste eelistega võrreldes tavalise linnatänava poe või postkasti jõudva kaubakataloogiga. Selgus, lihtsus, otsitava kiire leidmine nii menüüdest kui ostu vormistamisel on peamised Institutio Arendia veebilehte iseloomustavad märksõnad.

Institutio Arendia internetipoest ostmine on turvaline.

1. Kliendi isiku- ja muid andmeid ei avalda me kolmandatele isikutele ja neid kasutakse vaid tellimuse täitmiseks. Teie e-posti aadressi ja telefoninumbrit kasutame vaid tellimusega seotud probleemide lahendamiseks. E-postkasti saadame Institutio Arendia uudiseid vaid teie eelneval loal.
2. Institutio Arendia garanteerib tellitud ja makstud teenuse jõudmise kliendini. Kui tellimuse täitmisel tekib mingil põhjusel viivitus, siis teatame sellest kliendile e-posti või telefoniga.
3. Kliendil on õigus Institutio Arendia kodulehel tehtud ostust taganeda kuni 14 päeva jooksul pärast teenuse eest tasumist ja enne koolituse toimumist. Sellisel juhul tagastame makstud raha kliendi kontole, millest arvatakse maha 20.00 eurot inimse kohta bürookulusid.

Kõikvõimalikud küsimused on oodatud aadressil institutio.arendia@gmail.com


Teenuse osutaja jätab endale õiguse tingimusi muuta 2 nädalase etteteatamisega.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *